top of page

הדמיה אדריכלית בתלת מימד

לקבלת

הצעת מחיר

התקשר עכשיו:

072-3201279

 

קבל הצעת מחיר
אטרקטיבית
למצגת עסקית

הודעתך נשלחה! ניצור עמך קשר בהקדם.

עיצוב מצגות פאוור פוינט
  • מעוניין לבנות הדמיה אדריכלית?

  • רוצה לשדרג הדמיה קיימת לתלת מימד?

  • מחפש חברה המתמחה בתחום?


אנו מתמחים בהפקת הדמיות אדריכליות בתלת מימד, תוך הקפדה על נראות יוצאת דופן. הדמיה מעוצבת ומקצועית שניתן להציג בפני כל הגורמים הרלוונטיים לפרויקט. בשיתוף חברת 3D2.
נבנה עבורך הדמיה מדהימה - שתשרת אותך בצורה מושלמת!


איך נראית מצגת מקצועית? לחץ כאן

הדמיה אדריכלית בתלת מימד

יכולות ההדמיה הקיימות בשוק היום משנות את ענף הבנייה מהיסוד. כיום לקוח הקצה לא צריך לדמיין כיצד גיליונות הנייר של האדריכל הופכים לבית החלומות שלו, היום אין עליו אלא לדרוש הדמיה תלת מימדית ברמה גבוהה ומדויקת שתאפשר לו לעשות סיור ראשון בבית שעליו חלם עוד בפגישת ההיכרות עם הקבלן.

מקצוענים, אתם יודעים שרמת העבודה שלכם גבוהה בהרבה משל רוב אנשי המקצוע סביבכם, אבל עם הרמה הגבוהה מגיע מחיר גבוה. אתם שווים את המחיר הזה! עכשיו צריך שהלקוחות ידעו את זה. אתם צריכים להראות את העליונות המקצועית שלכם מהשנייה הראשונה, תנו ללקוח את ההרגשה שללכת אתכם זה להיות צעד אחד לפני כל אחד אחר.

אנחנו ב-2D3 יודעים לתת הדמיה אדריכלית תלת מימדית ברמה גבוהה, מדויקת ומציאותית מכל אחד אחר בשוק, אנחנו נדע להציג את התכניות האדריכליות בצורה מעולה ולאפשר ללקוח שלכם חוויית משתמש מושלמת, כזו שתיתן לו טעם של עוד ותסגור בשבילכם את הפרויקט.

הדמיית בתים בהצעות המחיר

כאשר תגיעו להצעת המחיר עם הדמייה תלת מימד המבוססת על התכנית האדריכלית תעמידו את עצמכם צעד אחד לפני כל קבלן אחר שייפגש עם הלקוח. אנחנו יודעים לספק הדמיות מציאותיות ומדויקות לחלוטין שיאפשרו ללקוח לראות את הבית שלו קורם עור וגידים עוד לפני שנחפרו היסודות. אצלנו ב 2D3 תמצאו מענה מקצועי לכל צרכי ההדמיה שלכם, תוכלו לספק ללקוחות שלכם טעימה מהעתיד שלהם וכך תבהירו להם שאת בית החלומות שלהם רק אתם תוכלו לבנות.

הדמיות אדריכליות

גם אם אתם אדריכלים מוכשרים שמחפשים להבדיל את עצמכם בשוק התחרותי של היום, אנחנו ב 2D3 נדע להפוך את התכניות שלכם לסרטון עוצר נשימה, חוץ מהריח של הטיח שמתייבש נספק את כל החוויה.

תארו לכם שאת התכניות שלכם ניתן יהיה להפוך לסרטון מונפש המציג את הפרויקט שלכם לפרטיו השונים ובאופן המדויק והמציאותי ביותר שניתן.

הכינו לכם תיק עבודות וירטואלי, גם כאלו שעוד לא מצאו את הקבלן האמיץ והיצירתי מספיק ליישמן, אגדו אותן ברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא בשוק וצאו למצוא את אנשי המקצוע המעולים ביותר שידעו להפוך את התכניות המעולות שלכם למציאות.

הדמיה אדריכלית בתלת מימד ככלי עבודה

לאחר 15 שנה של ניסיון בתחום ההדמיות התלת מימדיות, חברת 2D3 יודעים לתת את המענה המדויק והמציאותי ביותר לצרכי ההדמיה שלכם. הדמיה תלת מימדית אינה רק כלי שיווקי, אלא גם כלי עבודה לכל דבר, כלי שיחסוך לכם בעיות, זמן ובסופו של דבר כסף רב.

בהדמיה תלת מימדית תוכלו לקבל מושג על המידות של הפרויקט, להתחשב בתנאי השטח השונים, תוכלו להזיז את האלמנטים השונים, לפרק שכבות ולהתמקד בכל אחת מהן בנפרד. תוכלו לבדוק היום את הבעיות של מחר ולתת להן מענה מבעוד מועד. תוכלו לתקשר בצורה היעילה ביותר, האדריכל עם המהנדס ועם קבלן הביצוע, בלי כשלים בתקשורת שעולים בזמן, כסף וחילופי האשמות.

תארו לכם שאת השינויים שיבקש הלקוח (כי הרי יהיו שינויים) במהלך הבנייה תוכלו מיד לבדוק, להעריך בצורה מדויקת את ההיתכנות של הביצוע שלהם ולתת עליהם תמחור מדויק בלי לגלגל עליכם עלויות נוספות בגלל הרפתקאות כאלו ואחרות (ספוטים צבעוניים בשירותים, מיטת קומתיים בילת אין בחדר הילדים וכו').

אל תישארו מאחור!

גם בשוק הבנייה העתיד הוא בדיגיטליזציה, הלקוח רוצה לראות את העתיד עכשיו, כך יש לשווק את הפרויקטים, כך יש לנהל ולבצע אותם. תכנון מדויק שמביא לשלמות - 2D3 הדמיות אדריכליות בתלת מימד.

יש לך שאלה? רוצה פרטים נוספים? צור עמנו קשר

bottom of page