top of page

עיצוב מצגות פאוור פוינט

לקבלת

הצעת מחיר

התקשר עכשיו:

072-3201279

 

קבל הצעת מחיר
אטרקטיבית
למצגת עסקית

הודעתך נשלחה! ניצור עמך קשר בהקדם.

עיצוב מצגות פאוור פוינט
  • מעוניין לבנות מצגת פאוור פוינט מקצועית?

  • רוצה לשדרג מצגת קיימת? להפוך אותה להרבה יותר יפה?

  • מחפש חברה המתמחה בעיצוב מצגות לעסקים וחברות?


אנו מתמחים בבניית מצגות לעסקים, בדגש על מצגות פאוור פוינט. מצגת לפגישה חשובה, ישיבת דירקטוריון, גיוס משקיעים, סיכום רבעון, הצגת תוכנית שיווקית ועוד.
נבנה עבורך מצגת מדהימה - שתשרת אותך בצורה מושלמת!


>> איך נראית מצגת פאוור פוינט מקצועית? לחץ כאן

תוכנה פופולארית ואפקטיבית
מצגת פאוור פוינט היא מצגת שנערכה בתוכנת הפאוור פוינט. תוכנה זו היא אחת מהתוכנות המובילות לעריכה של מצגות וסרטונים. ממשק משתמש נוח, אפשרויות עריכה יחסית מגוונות מאפשרות לכל משתמש להגיע לתוצר יפה.

 

לכלי זה מגוון יתרונות המביאים אותו להיות אחד הכלים הנפוצים כיום להכנת מצגות. התוכנה מאוד קלה ואינטואיטיבית ולכן מאפשרת גם למשתמש חובבן להצליח ולהפיק מצגת ללא ידע מוקדם בתכנות. כמובן שככול שמשקיעים זמן רב יותר להכרת התוכנה וללימוד האפשרויות המתקדמות שלה ניתן לייצר מצגת מקצועית יותר ומרשימה.

 

אילו סוגי מצגות פאוור פוינט ניתן לבנות

התוכנה מיועדת לצורך הפקת מצגות למטרות שונות. מגוון סוגי המצגות שניתן ליצור באמצעות תוכנה זו מביא את רוב המשתמשים להעדיף אותה על פני כלים רבים אחרים. בין אם מדובר במצגת פאוור פוינט למשקיעים, מצגת לעסקים, מצגת לאירוע או להרצאה, תוכנה זו מסוגלת לספק מוצר מקצועי ביותר. השימוש בתוכנה נפוץ גם העולם העסקים וגם בקרב אנשים פרטיים. עיצוב מצגות פאוור פוינט נותן מענה לצרכים רבים בקרב קהלים שונים ומגוונים.

 

פונקציות עיקריות בתוכנה


בחירת תבנית לשקפים ממגוון תבניות קיים
כאשר אתם ניגשים להכנת מצגת קיימות עבורכם מספר אלטרנטיבות לתבניות שונות של שקפים. חלקם מכילים כותרת וטקסט, חלקם כותרת ותמונה ועוד.

 

שטח להערות המיועד למציג
בכל אחד מהשקפים קיימת האפשרות לציין הערות שיופיעו רק לגורם המציג, ולא יופיעו בגלוי על המצגת. הדבר מסייע מאוד בשעת ההצגה.

 

שליטה מלאה באלמנטים עיצוביים
בתוכנה קיים עורך המאפשר שליטה מרבית בתהליך עיצוב מצגות פאוור פוינט. בחירת סוג הגופן, גודלו, צבע הטקסט הרקע. אפשרות להוספת אלמנטים גרפיים קבועים- צורות גאומטריות, חצים. הטמעת לחצני פעולה אשר מתוכנתים מראש לביצוע הפעולה.

 

חשיפת טקסט באופן הדרגתי
פונקציה נוספת המאפשרת לנו לקבוע איזה טקסט יופיע באופן קבוע ואיזה יופיע רק לאחר לחיצת כפתור. הדבר מסייע מאוד לנושא האינטראקטיביות ומגביר את עניין הצופים והקשב שלהם.

 

מעברי עמוד
קיימת אפשרות לשליטה באופן מעברי העמוד בשעת ההצגה. יש אפשרות להוספת הנפשה או אפקטים.

 

הוספת אלמנטים ויזואלים
מצגת היא כלי ויזואלי ומצגת בתוכנת הפוואר פוינט גם היא מאפשרת הוספת תמונות, סרטונים, קבצי אודיו וגרפים

 

הפקת תקציר מנהלים
אפשרות להפקת מסמך מקוצר הכולל את שקופיות המצגת בתוספת הסבר קצר שנלווה לכל אחד מהשקפים. מסמך WORD. ניתן לבחור אם לציין הערות או להשאיר כשורות ריקות לטובת הערות או שאלות הצופים.

 

הדגשה וסימון בעת הצגת המצגת
ניתן ללחוץ על CTRL ועל מקש P בו זמנית, הדבר יהפוך את הסמן לעט באמצעותה ניתן "לצייר על המסך" לצורך הגשה. ניתן לבחור את צבע העט ולשנות אותה לפי הצורך.

 

אפשרות להצגה רציפה ומחזורית
במקרים בהם בוחרים להציג מצגת פאוור פוינט באולם כניסה, חדר המתנה, הכלי מאפשר הצגה חוזרת של המצגת ללא ביצוע פעולה מצדך.

 

תפריט הצגת שקופיות
הצגה, סימון המשך בלולאה עד ESC

 

אפשרות הדפסה מלאה או חלקית של המצגת
אחת התכונות של תוכנה זו מאפשרת פורמטים שונים של הדפסתה. קיימת האפשרות להדפסת המצגת כולה או בחירה של שקופיות נבחרות.

 

עריכה
מצגת בתוכנה זו יכולה להיערך גם לאחר שמירתה וזהו אחד מיתרונותיה. בניגוד למצגות פלאש אשר בתום הכנתן נותרות קבועות וללא שינוי.
 

עיצוב מצגות פאוור פוינט מקצועיות

כאמור כל אחד יכול להפיק מצגת בתוכנה זו. אם ברצונך לקבל תוצר מקצועי, מצגת שתהיה לא פחות ממנצחת, כזו שתבליט אותך מעל לאחרים ותשאיר אחריה רושם שיזכר, מומלץ לך לפנות לחברה שמתמחה בעיצוב מצגות פאוואר פוינט. עיצוב מצגת פאוור פוינט יכול להיעשות בכמה וכמה רמות. משתמש שאינו מיומן יצליח להכין מצגת ברמה סבירה, אך משתמש מקצועי יוכל להביא את המצגת לליגה אחרת.

>> יש לך שאלה? רוצה פרטים נוספים? צור עמנו קשר

bottom of page