top of page

מצגות לחברות

לקבלת

הצעת מחיר

התקשר עכשיו:

072-3201279

 

קבל הצעת מחיר
אטרקטיבית
למצגת עסקית

הודעתך נשלחה! ניצור עמך קשר בהקדם.

מצגות לחברות
  • מעוניין להזמין מצגת עסקית?

  • רוצה לשדרג מצגת קיימת? להפוך אותה לכלי שיווקי מושלם?

  • מחפש חברה מובילה בתחום? (מחירים ללא תחרות)


חברת SLIDESHOWS מתמחה בבניית מצגות לחברוות ועסקים: מצגת לישיבה חשובה, פגישה עסקית, הצגת פרויקט חדש, גיוס כספים, סיכום רבעוני, גיוס משקיעים, תוכנית שיווקית ועוד.
מצגת יפה במיוחד ומקצועית - שתשרת אותך בצורה מדהימה!>> איך נראית מצגת עסקית איכותית? לחץ כאן

 

מצגות לחברות הן אחד מהכלים הנפוצים והאפקטיביים ביותר לצורך העברת מידע ומסרים. חברות רבות עושות שימוש בכלי זה לצרכים מגוונים פנים וחוץ ארגוניים.

 

מה מאפיין מצגת לחברה?

מצגת המיועדת לחברה היא מצגת מקצועית אשר מעוצבת בקו העיצובי שיווקי של החברה. מצגת זו משמשת את החברה לצורך העברת מידע בתוך הארגון, פגישות עם משקיעים, לקוחות, הדרכות ועוד מגוון צרכים נוספים.

 

כיצד מפיקים מצגות לחברות

הפקת מצגת לחברה צריכה לעשות בצורה מקצועית, זאת במידה וחשוב לכם כיצד יראה התוצר הסופי שלכם. תהליך הפקת מצגת כולל בתוכו כמה שלבים חלקם בתכנון וחלקם בביצוע המצגת עצמה.
 

שלב התכנון של מצגות לחברות כולל התייחסות למטרת המצגת. מצגות בעלות מטרות שונות יופקו ויערכו בצורה שונה. מצגת שמיועדת לגיוס הון תראה אחרת ממצגת שמיועדת להדרכת עובדים. לאחר גיבוש המטרה יש לגזור מתוך התוכן כמה מסרים עיקריים אותם תרצו לשלב במצגת. בשלב הבא יש להחליט על הרצף שבו יועבר התוכן במסגרת המצגת.

מומלץ להגדיר מראש על מה ידבר כל אחד מהשקפים ומה תהיה כותרתו. שלב זה כולל גם את איסוף כל החומרים המיועדים למצגת- תוכן, תמונות, אודיו, אלמנטים גרפים וויזואלים נוספים.
 

בתום שלב התכנון מתחיל שלב הביצוע. בשלב זה מעמידים על גבי המצגת את החומרים לאחר שנערכו והותאמו לסוג כזה של הצגה. יוצרים את המעברים בין השקפים השונים ומוסיפים אנימציה במידה ותוכן המצגת מצדיק זאת.

 

מצגת חברה טובה ואפקטיבית

מצגת אפקטיבית נמדדת ביכולת שלה למשוך את תשומת לב קהל היעד, בפשטות העברת המסרים בה, בהיותה ייחודית וזכירה לאורך זמן. מצגת לוקחת לרוב בין 20 דקות לחצי שעה, וזהו הזמן שבו ניתנת הזדמנות אחת להעברת המסר ויצירת הרושם הנכון. החלק המאתר הוא להצליח להעביר בזמן קצר את המסרים שברצונך להעביר. בפגישות בהן מוצגות מצגות לחברות מוקדש לאחר המצגת זמן לדיון ושאלות.

 

כיצד להתכונן להצגה?

הגיע הרגע והמצגת שלכם מוכנה. עכשיו נותר לכם להתאמן ולהתכונן להציג אותה. עברו על המצגת וודאו כי אתם מספיקים לדבר על כל התוכן שאתם רוצים בזמן שהוקצב למצגת. חוסר הכנה עלול לגרום למצב שבו הזמן שהוקצב למצגת הסתיים והמצגת אינה קרובה לסיומה. הכינו לעצמכם רשימה של שאלות ותשובות, כך שתהיו מוכנים מראש לכל שאלה שעשויה להישאל.

פעמים רבות אתם עשויים להישאל שאלות באמצע המצגת, דבר שעשוי לקטוע לכם את רצף המחשבה. ככול שתשלטו יותר בתוכן המועבר תוכלו לחזור בקלות לרצף המקורי של ההצגה. הדפיסו לכם עותק של המצגת וציינו על גביה הערות ונקודות חשובות שתרצו לדבר עליהם במסגרת הצגת השקף.

בדקו מה רמת הבקיאות שלכם בחומר המועבר. מציג טוב יכול להעביר מצגת מבלי להסתכל על השקפים. מצגת טובה היא כזו שהתוכן מצוין בה רק בנקודות ועיקר התוכן מועבר בעל פה על ידי המציג. הגיעו למקום בו מיועדת להיערך המצגת כמה דקות קודם. ודאו כי כל הכלים הטכניים שאמורים לסייע לכם להציג עובדים בצורה תקינה. חבל שהתעסקות בפרטים טכניים תגזול זמן הצגה יקר.

 


>> מהו תהליך הכנת המצגת? לחץ כאן
>> יש לך שאלה נוספת? מעוניין לקבל הצעת מחיר? צור קשר

 

bottom of page