top of page

עיצוב מצגות עסקיות

לקבלת

הצעת מחיר

התקשר עכשיו:

072-3201279

קבל הצעת מחיר
אטרקטיבית
למצגת עסקית

הודעתך נשלחה! ניצור עמך קשר בהקדם.

עיצוב מצגות
 • מעוניין לבנות מצגת מנצחת עבור החברה שלך?

 • מצגת מרשימה עם טאץ' של מעצב?

 • רוצה לעבוד עם חברה יעילה, מהירה ומקצועית?


אנו מתמחים בעיצוב ובניית מצגות לעסקים: מצגות לפגישות חשובות, ישיבות דירקטוריון, כנסי משקיעים, סיכום רבעוני, מצגת עבור תוכנית שיווקית, גיוס כספים ועוד.
מצגת מושלמת - שתגרום לצופים בה להגיד "וואו"!


איך נראית מצגת מקצועית? לחץ כאן

 

מצגות הן כלי עזר ויזואלי חוויתי להעברת תכנים. נושא העיצוב במצגת מהותי ביותר וכולל בתוכו חלקים רבים. עיצוב של מצגת יכול להיעשות בצורה מקצועית ויכול כמובן להיעשות בצורה חובבנית.

 

מה כולל עיצוב מצגת?

שלב העיצוב הוא שלב עיקרי בהכנה של מצגת. בין המשימות הנכללות בעיצוב מצגת: יש להגדיר את השפה העיצובית בה יעשה שימוש לכל אורכה של המצגת. שפה זו אמורה כמובן להיבחר לאחר בחינה של מטרת המצגת והכרות עם קהל היעד. צבעוניות מצגת גם היא צריכה להיבחר בקפידה. מצגת אמורה להיות נוחה לקריאה ויש להקפיד כי הצבעוניות לא תכביד ותעמיס. טיפוגרפיה- בחירת הפונטים (גופנים) בהם יעשה שימוש במצגת, דבר שיכול להשפיע רבות על נושא העיצוב. בחירת חומרים גרפיים לשילוב במצגת והעמדתם באופן מקצועי. ככול שהגורם שאחראי על העיצוב יותר מיומן ומנוסה, איכות העיצוב ועמה איכות המצגת תעלה.

 

במה שונה עיצוב מצגת לעסקים?

עיצוב של מצגת עסקית חייב להיות מקצועי, עם הקפדה על גימור מושלם. על המצגת לעשות שימוש בצבעונית של העסק ולשלב בתוכה אלמנטים גרפיים עיצוביים של המותג. חשוב להקפיד כי לוגו החברה יופיע לאורך כל המצגת. כאשר מעצבים מצגת עסקית אין מקום לקישוטים מיותרים. מטרת המצגת היא לעביר בצורה ברורה וחדה את המסר, בדרך ייחודית ומעניינת. האתגר העיצובי במצגות מסוג זה עולה ולכן לרוב יעשו ע"י גורם מקצועי בלבד.

 

תוכנות שונות לעיצוב מצגות

עיצוב מצגות אפשרי כמובן גם ללא עזרה של חברה מקצועית, הכול תלוי במטרת המצגת וכמה חשובה לכם האיכות הסופית שלה. אם החלטתם לנסות ולבצע לבד עיצוב מצגת, ללא עזרה של חברה מקצועית להכנת מצגות, מומלץ לכם להכיר את התוכנות הבאות:
 

 • Power point - תוכנת עיצוב והכנה של מצגות באמצעות שקפים. מאפשרת שילוב של תמונות, תרשימי זרימה, גרפים, טקסטים, מעבירי שקפים מונפשים ואנימציה. כמו כן קיימת האפשרות להוספת קישורים חיצוניים מהאינטרנט. קלה ופשוטה למשתמש. מתאימה לעיצוב של מצגות לצרכים מגוונים.
   

 • Windows Live Movie Maker - תוכנה מבית מיקרוסופט המאפשרת עיצוב ועריכת מצגות וסרטונים. התוכנה מאפשרת גם למשתמשים מתחילים להפיק תוצר שניתן בקלות לשתפו עם משפחה וחברים. שלבי הכנת מצגת או סרטון בתוכנה זו פשוטים יחסים. תחילה עליכם לפתוח פרויקט חדש. בשלב הבא יש לייבא לתוך הפרויקט את החומרים שתרצו לשלב במצגת. חומרים יכולים להיות תמונות, סרטונים וקטעי מוזיקה. לאחר מכן יש לסדר את החומרים בסדר שבו תרצו שיופיעו במצגת. קיימת אפשרות להוסיף שקופיות טקסט או לשלב טקסט על גבי התמונות. מעבר בין שקופיות אפשרי בלחיצת כפתור או מונפש בשילוב אפקטים שונים. בתום העבודה על המצגת ניתן לשמור אותה בפורמטים שונים ולעשות בה מגוון שימושים.
   

 • Photo Story - תוכנה נוספת מבית מיקרוסופט המשמשת לעיצוב ועריכה של מצגת תמונות לצרכים שונים. גם בתוכנה זו תהליך הכנת מצגת כרוך בייבוא חומרים לתוך פרויקט שהוגדר בתוכנה. תכונות מיוחדות של תוכנה זו מאפשרות לווי המצגת במוזיקת רגע, הקלטה של קובץ קריינות שישולב במסגרת ההצגה, הוספה של אפקטים שונים לתמונות כגון הפיכתן מצבעוניות לשחור לבן, תיקון עיניים אדומות, היפוך תמונות ועוד.
   

 • Flash Gallery Factory - תוכנה שמאפשרת לעצב ולערוך מצגות פלאש. את המצגת ניתן אחר כך לשתף באמצעי המדיה השונים.
   

 • Prezi - תוכנה המאפשרת הכנת מצגות ברשת. דורשת הרשמה מוקדמת. כוללת בתוכה תבניות מוכנות להצגה בפורמטים שונים, אפשרויות הזזה וסידור של האובייקטים במצגת, הוספת תמונות וסרטונים.
   

 • Sony Vegas Pro - תוכנה מקצועית המשמשת לעריכת וידאו והפקת מצגות. אפשרויות עיצוב ועריכה מתקדמות וחדשניות. התוכנה אינה זולה ולכן אינה מיועדת למשתמשים בתחילת דרכם.

 


>> יש לך שאלה? משהו לא ברור? צור קשר

 

bottom of page