top of page

מצגת מקצועית

לקבלת

הצעת מחיר

התקשר עכשיו:

072-3201279

 

קבל הצעת מחיר
אטרקטיבית
למצגת עסקית

הודעתך נשלחה! ניצור עמך קשר בהקדם.

מצגת מקצועית
  • מעוניין להזמין מצגת מקצועית?

  • רוצה לשדרג מצגת קיימת? להכניס אלמנטים עיצוביים?

  • מחפש חברה מובילה להפקת מצגות לעסקים וחברות?


חברת SLIDESHOWS מתמחה בבניית מצגות מקצועיות לעסקים: מצגת לישיבה חשובה, פגישה עסקית, הצגת פרויקט, גיוס משקיעים, סיכום רבעוני, תוכנית שיווקית ועוד.
מצגת מושקעת, מעוצבת ומקצועית שתשרת אותך נאמנה!


>> איך נראית מצגת מקצועית? לחץ כאן

מצגת - כלי שיווקי יעיל ואפקטיבי
אם אתם מחפשים כלי שיווקי שיעזור לכם לשכנע, למכור או להסביר בצורה קלה - מצגת היא הפתרון האידיאלי. אנשים משתמשים במצגת (תמציתית וממוקדת) כאשר הם רוצים להעביר אינפורמציה או להניע לפעולה. מצגת מקצועית ו"נכונה" תסייע להשיג כל מטרה שתציבו לעצמכם.

 

מה אפשר להשיג בעזרת מצגות מקצועיות?

מצגת אפקטיבית תסייע לכם להצליח. היא תעזור לכם להעביר את הרושם הנכון והמקצועי.  מצגת מסוג זה משמשת לביצוע הדרכות ארגוניות, הצגת החברה בפני לקוחות או משקיעים, פרסום ושיווק. מצגות מקצועיות יכולות לעזור לך לבלוט מעל למתחרים. הצגה מקצועית תמיד תעשה רושם ותשפיע באופן חיובי על סיכוייך.

 

מה הופך מצגת למקצועית

כמעט כל אחד יכול להכין לבד מצגת. מצגות אפשריות להכנה בתוכנות חינמיות רבות, אך כמובן שתוכנה חינמית תאפשר תוצר ברמה מוגבלת. על מנת להכין מצגות מקצועיות נדרשים כמה סוגי כישורים. מצגת טובה מכילה את תמצית הדברים. על מי שמכין את המצגת להיות בעל יכולת ניתוח ועיבוד אינפורמציה. מצגת מקצועית מעוצבת ללא דופי, עם גימור מושלם. הדבר מצריך יכולת גרפית וחוש עיצוב מפותח. בכדי להצליח להכין מצגת אפקטיבית צריך להתמצא בכללי הצגה מול קהל. צריך להבין כיצד נכון להשתמש בכי זה לצורך שיווק אפקטיבי.

 

מה אמורה להכיל מצגת מקצועית

תכולת מצגת קשורה כמובן לנושא שלה ולקהל היעד, אך יש כמה אלמנטים שחשוב לשים לב אליהם כאשר בונים מצגת מקצועית. מצגת מקצועית אמורה להיות קלה ונוחה לקריאה. בחרו להשתמש בפונטים פשוטים והשתמשו בלא יותר משני פונטים במצגת. גודל הפונט אמור גם הוא להיות בגודל שיאפשר קריאה נוחה. לרוב סביב 18-20. במצגת מקצועית כל פרט חשוב. ודאו שעברתם עליה היטב ובדקתם שהכל עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

 

שלבי הכנת מצגת

הפקה של מצגת כוללת בין היתר שלב איסוף החומרים, תכנון המצגת, עריכת הטקסטים והחומרים הויזואלים, עימוד החומרים במצגת ועוד. את החומרים למצגת מומלץ לאסוף מראש על לחסוך לכם התעסקות בחיפוש שלהם תוך כדי הכנת המצגת. תכנון הוא שלב חשוב. מצגת מקצועית לרוב מכילה כ- 12 שקפים. תכננו כיצד לחלק את התוכן על גבי המצגת. הגדרה של כותרת לכל שקף תמקד אתכם ותסייע ביצירת הרצף. בתום שלב התכנון מגיע שלב הביצוע. שלב זה כולל בנייה של המצגת, עימוד של הטקסטים והתמונות, הכנסת כותרות, יצירת מעברים ועוד).

 

חשוב להתכונן לפני!

כאמור מצגת היא כלי שאמור לעזור לך להעביר את המסר. אחרי שוידאת כי יש בידיך מצגת ברמה המקצועית הכי גבוהה שיש, נותר לך לוודא שאתה מוכן להעברתה בצורה מקצועית. אל תוותר על שלב הצגת המצגת כאימון מוקדם. לא פעם בשלב זה מגלים כי הזמן אינו מספיק, או שקצב הדיבור הרגיל שלנו לא מתאים לאופן ההצגה. ככול שתשקיעו זמן בחזרות כך תגיעו מוכנים ותראו מקצועיים ברגע האמת. מומלץ להכין עותק מודפס ולכלול בתוכו הערות, שיעזרו לכם להיזכר בנושאים שרציתם לדבר עליהם בכל שקף. מצגת טובה תומכת בדובר ואינה מחליפה אותו. בדקו האם אכן כך הדבר.

>> מהו התהליך לבניית מצגת חדשה? לחץ כאן
>> יש לך שאלה נוספת? צור קשר עכשיו

 

bottom of page