top of page

מצגות לעסקים 

לקבלת

הצעת מחיר

התקשר עכשיו:

072-3201279

 

קבל הצעת מחיר
אטרקטיבית
למצגת עסקית

הודעתך נשלחה! ניצור עמך קשר בהקדם.

מצגות לעסקים
  • מעוניין להפיק מצגת עבור העסק שלך?

  • מצגת מרשימה ומעוצבת, עם טאץ' של בעל מקצוע?

  • מחפש חברה יעילה, מהירה ומקצועית?


אנו מתמחים בהפקת מצגות לעסקים: מצגת עבור פגישה חשובה, ישיבת דירקטוריון, משקיעים, סיכום רבעוני, תוכנית שיווקית, גיוס כספים ועוד.
נשמח לעצב עבורך מצגת מושלמת - שתשרת אותך בצורה הטובה ביותר!


>> איך נראית מצגת לעסקים? לחץ כאן לדוגמא

העברת המסר בצורה ברורה
מצגות לעסקים נועדו לצרכים שונים כאשר לכולם מכנה משותף אחד – מצגות אלו נועדו לסייע לכם להעביר את המסר שלכם בצורה ברורה ומעניינת. לא משנה מה הסיבה שבגללה אתם זקוקים למצגת עסקית, היא חייבת להיות מקצועית, ייחודית ומרשימה, אחרת לא תשיגו באמצעותה את מטרתכם.

 

מטרות שונות של מצגות לעסקים

מצגות משמשות עסקים לצורך מטרות שונות בארגון ומחוצה לו. אחת המטרות של מצגות לעסקים היא לצורך גיוס משקיעים. בפגישת משקיעים הצגת מצגת מקצועית יכולה להעיד על הרצינות והמקצועיות שלכם ולהבליט אתכם לטובה. מצגת יכולה להיות הכלי באמצעותו מועבר דיווח פיננסי תקופתי לדירקטוריון. יש ארגונים שמשתמשים בכלי זה גם לצורך הדרכת עובדים. מטרה נוספת יכולה להיות כלי תדמיתי שיווקי, המהווה כרטיס ביקור תמציתי של החברה למגוון צרכים.

 

אילו סוגי עסקים זקוקים למצגת?

ניתן לומר שכל סוגי העסקים זקוקים למצגת מקצועית ומכובדת. החל מחברות ותאגידי ענק אשר נדרשים בהצגת תחזיות פיננסיות וכלה ביזם בתחילת דרכו שמעוניין להרשים משקיע פוטנציאלי. עסקים גדולים כקטנים עושים שימוש באמצעי זה לצורך שיווק, מכירה, פרסום ועוד.

 

איך נראית מצגת המיועדת לעסקים?

מצגת המיועדת לעסקים צריכה להיראות מקצועית לכל אורכה ובעלת גימור מושלם. התוכן בה אמור להיות מועבר בצורה תמציתית, ולכלול הצגה ברורה של נקודות מרכזיות בלבד. במידה והיא כוללת הצגת נתונים מספריים מומלץ לשלב בה אמצעי הצגה גרפיים, שיקלו על קהל היעד להבין אותם. הצבעוניות של המצגת צריכה להיות תואמת את צבעוניות המותג. האלמנטים הוויזואליים צריכים להיגזר מהגריד העיצובי הכללי בחברה.

 

אתגרים בהכנת המצגת

הפקת מצגות לעסקים היא לא דבר פשוט למי שלא מיומן בכך. מצגת טובה ומקצועית אמורה לעזור למציג להשאיר את הרושם הרצוי על קהל היעד. כאשר ניגשים להכנת מצגת לעסקים עומדים בפני הגורם המכין כמה אתגרים מרכזיים.  מיפוי ואבחון נכון של מטרת המצגת, הגדרת המסרים שהמצגת אמור לסייע בהעברתם, זיהוי הנקודות העיקריות והחשובות ביותר בתוכן, שהתייחסות אליהן במסגרת ההצגה תגרום להגברת הקשב, בחירת הרצף והקצב של העברת המסרים תוך כדי ההצגה ועוד. מצגת מקצועית דורשת עיצוב מקצועי וגימור מושלם.

 

כלים שונים להפקת מצגות

בתחום הפקת מצגות עבור עסקים קיימים מגוון כלים, חלקם מיועדים למשתמש מקצועי וחלקם למשתמש פשוט. רמת המצגות שניתן להפיק בכל אחד מהכלים שונה זו מזו. אם חשוב לכם להגיע לפגישה עסקית עם מצגת מכובדת, מקצועית, כזו שתעשה את הרושם הנכון, מומלץ לפנות לחברה המומחית בבניית מצגות לעסקים.

 

שימוש באמצעים ויזואליים

בעולם העסקים בו התחרות גבוהה, החלטות מהותיות מתקבלות במהירות ולרוב יש רק הזדמנות אחת ויחידה להשיג את המטרה, קיים צורך אדיר בכלי שבאמצעותו ניתן יהיה להעביר את המסר. מצגות מקצועיות נותנות מענה לצורך זה בכל שהן מאפשרות למציג להעביר כמות תוכן גדולה באופן תמציתי וממוקד.

 

עיצוב מצגת כולל התייחסות לכל הצד הוויזואלי. העיצוב אינו מתחיל ונגמר בבחירת תמונות וצבעים. הוא אמר לתת מסגרת ויזואלית נכונה לתוכן המועבר בה. מצגת מקצועית נותנת דגש על הפרטים גדולים כקטנים. חשוב מאוד לוודא שכל חלק ושקף במצגת מתוכנן ומעוצב באופן האיכותי ביותר, ברמת גימור ללא פשרות. הרושם שיווצר אצל קהל המאזינים שלכם נגזר מאיכות המצגת ומאופן ההצגה.

>> יש לך שאלה? רוצה לקבל הצעת מחיר? צור קשר עכשיו
 

bottom of page