top of page

עריכת מצגות

לקבלת

הצעת מחיר

התקשר עכשיו:

072-3201279

 

קבל הצעת מחיר
אטרקטיבית
למצגת עסקית

הודעתך נשלחה! ניצור עמך קשר בהקדם.

עריכת מצגות
  • מעוניין להפיק מצגת חדשה עבור העסק שלך?

  • לערוך מצגת ישנה? לשדרג אותה בכמה רמות?

  • רוצה לקבל מצגת מרשימה במיוחד, עם טאץ' של בעל מקצוע?


אנו מתמחים בעריכה ועיצוב מצגות לעסקים: מצגת לפגישה חשובה, גיוס משקיעים, תוכנית שיווקית, סיכום שנתי, הצגת מוצר חדש ועוד.
נשמח לעצב עבורך מצגת מושלמת - במהירות, ביעילות ובמקצועיות!


>> איך נראית מצגת לעסקים? לחץ כאן לדוגמא

 

מצגת טובה היא מצגת תמציתית. המצגת אמורה לתמוך בתוכן המועבר בעל פה ולא להחליף אותו. כאשר עושים עריכת מצגות חשוב להוציא מתוך כל האינפורמציה את העיקר ולהציג אותו בלבד. מסר שמועבר בנקודות זכיר הרבה יותר. במהלך ההרצאה אמור הדובר להרחיב את הנאמר בשקפים, ולהימנע מהקראה שלהם. אין תחליף לגורם חיצוני, מקצועי, ומיומן שיביט בעין אוביקטיבית על המצגת ויערוך אותה בצורה המקצועית ביותר. חברה לעריכת מצגות יכולה לספק לך תובנות חדשות עליהן לא חשבת.  

 

על מנת לערוך מצגת בצורה מקצועית נדרשות כמה יכולות. מצגת צריכה להעביר מסרים בצורה ברורה ומדויקת. נדרשת יכולת ניתוח, יכולת כתיבה. עריכת מצגת כוללת חלק ניכר שהוא טכני, ולכן דורש מיומנויות טכניות רבות. יש מגוון תוכנות ליצירת ועריכה של מצגות, חלקן פשוטות יותר לתפעול מאחרות וחלקן דורשות הבנה מקצועית עמוקה ושליטה מלאה בכלי. חברה לעריכת מצגות מקצועית ומיומנת בכל הדרוש לעריכת מצגת מקצועית.

 

אילו סוגי מצגות קיימים?

אנשים זקוקים למצגות שונות לצרכים שונים. חברות וארגונים עושים שימוש במצגות עסקיות. מצגות לחברות הן מקצועיות וכוללות את העיצוב הייחודי של החברה. יזמים זקוקים לכלי זה לצורך פגישה עם משקיעים. בפגישות מהסוג הזה יכולה להיות משמעות מאוד גדולה להצלחה או חוסר הצלחה. מצגת משקיעים חייבת להיות מדויקת, מקצועית, איכותית וייחודית. מצגת משמשת גם באירועים מסוגים שונים. חתונה, בת מצווה, ברית, מסיבת שחרור, הצגת מצגת באירוע היא קלה מאוד לביצוע ועושה רושם אדיר על הקהל.

 

מה מומלץ לעשות לפני

אחד הדברים שיכולים מאוד להקל על ביצוע שלב עריכת המצגת היא הכנה מוקדמת של כל המידע שתרצו להעביר במסגרת ההצגה. ככול שתשקיעו זמן באיסוף, מיפוי ותכנון שלד המצגת, כך תגיעו לשלב העריכה עם הבנה ברורה של מה ברצונכם לעשות וכיצד ברצונכם שהמצגת תראה.

 

אלו תוכנות מתאימות לעריכה של מצגות?

קיימות תוכנות רבות המתאימות לעריכה של מצגות וסרטונים. חלק מהתוכנות מיועדות לשימוש יותר חובבני וחלקן מיועדות לצורך עריכה מקצועית. בין התוכנות המוכרות לעריכה של מצגות:
 

  • Lightworks - תוכנה שמציעה כלים רבים לשיפור איכות תמונות והכנת מצגות. בהכנת מצגת ניתן לשלב תמונות, מוזיקה בדומה לתוכנות עריכה אחרות. התוכנה מציעה אפשרויות עריכה פשוטות לצד אפשרויות הדורשות הבנה טכנית.
     

  • Windows Movie Maker - תוכנה נוחה לעיצוב מצגות וסרטונים. ניתן לשלב בה תמונות או סרטונים אחרים. התוכנה פשוטה לשימוש. כל מה שצריך לעשות הוא "לגרור" את התמונות למקומן הרצוי במצגת, להוסיף טקסטים במקומות הרצויים, אפקטים בן השקפים והמצגת מוכנה. מיועד למשתמשים שפחות מעוניינים להתעסק עם אפשרויות יותר מורכבות של עריכה.
     

  • YouTube Editor - אפשרות נוספת להכנת מצגות פשוטות היא באמצעות העורך של You Tube. זה כלי שפחות מיועד להכנה של מצגות מקצועיות בגלל תכונות יחסית מוגבלות. מתאים בהחלט למי שמעוניין להתנסות בתהליך העריכה הבסיסי.

 

האם ניתן לבצע עריכת מצגות לבד?

כמו תחומים רבים אחרים גם תחום עריכה של מצגות דורש יכולות טכניות מקצועיות. כמובן שאתם יכולים להחליט להשקיע את הזמן הדרוש בלימוד מעמיק של תוכנת עריכה. בכל מקרה בה ברצונכם לקבל מצגת מנצחת הערוכה בצורה מקצועית, מומלץ לכם לפנות לחברה המתחייבת על תוצר ברמה גבוהה ובזמן קצר.

 


>> יש לך שאלה? רוצה לקבל הצעת מחיר? צור קשר עכשיו

bottom of page